-->

Paslaugos


RAIDĖS RENGINIUOSE:+

Didieji renginiai

Vestuvės

Gimtadieniai

Įmonių šventės

Didieji renginiai

Vis dažniau neatsiejamu didžiųjų renginių akcentu tampa šviečiančios raidės. Žiūrovų ir dalyvių žvilgsnius traukia šviečiančios raidės televizijos projektuose, muzikos festivaliuose, miesto šventėse ir kituose masiniuose renginiuose. Lights&Letters žodžiai #LAISVĖ, MYLIU, MYLIU KNYGĄ, RC, GERA KARTU ir kt. jau sužibėjo Klaipėdos Jūros šventėje, LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“, „Radiocentro“ gimtadienio šventėje, Vilniaus tarptautinėje knygų mugėje, MAMA apdovanojimuose, grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ koncerte ir kituose renginiuose.

Vestuvės

Geidžiamiausias pastarųjų metų vestuvių akcentas – šviečiančios raidės, ypatingai išpopuliarėjusios Amerikoje ir Azijoje, o dabar tapusios madingiausiu šventiniu akcentu ir Lietuvoje. Dievinate lemputes? Siekiate originalaus, jaukumą kuriančio akcento, kuris papuoštų ne tik šventės erdvę, bet ir kiekvieną nuotrauką? Mes turime sprendimą. Tai didelės, net vieno metro aukščio, sendinto metalo raidės su antikvarinėmis lemputėmis! Jaunavedžiai mielai renkasi žodžius MYLIU, GERA KARTU, o šio sezono top’as – jaunųjų inicialai, sujungti ženklu &. Raidės atrodys vis naujai, temstant, puikiai atrodys tiek gamtoje, tiek interjere.

Gimtadieniai

Įvairiaspalvių šviesdėžių užrašas PARTY, gimtadienį švenčiančiojo vardas iš šviečiančių antikvarinių raidžių ar draugus suburiantis lempučių užrašas GERA KARTU gali tapti gimtadienio šventės vinimi. O gal norite nustebinti jubiliatą išskirtine dovana? Išnuomokite šventei Lights&Letters raides!

Įmonių šventės

Tiek didelės, tiek mažos įmonės puoselėja vidines tradicijas: organizuoja komandos formavimo vakarėlius, rengia vasaros šventes, kalėdinius vakarėlius, švenčia gimtadienius ir kitus visai komandai svarbius įvykius, kaskart siekdami nustebinti savo kolegas. Šviečiančios raidės su lemputėmis ir ryškiaspalvės šviesdėžės – vis dažnesnis svečias įmonių renginiuose. Lights&Letters raidės jau sužibėjo tokių savo darbuotojus mylinčių įmonių, kaip TV3 televizija, Girteka, VMG, Aviva, Nortal, Ogmios miestas ir kt., šventėse.

Kodėl raidžių nuoma?

Užklausa

Uždaryti

Įveskite vardą

Neteisingai įvestas adresas

Neteisingai įvestas numeris

Įveskite renginio adresą

Įveskite užrašą

Pasirinkite datą

Renginio data nuo: PASIRINKITE, 12:00 iki: PASIRINKITE, 12:00

Uždaryti

Naršydami puslapyje sutinkate su slapukų (angl. cookies) naudojimu remiantis mūsų slapukų politika. Sužinoti daugiau